dr n. med. Marta Krawiec

Dr Marta Krawiec ukończyła studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 2005 roku i przez pierwsze dziesięć lat swojej pracy związała sie z Kliniką Alergologii i Pneumonologii Wieku Dziecięcego w Warszawie. Pod kierunkiem kolegów z Kliniki, wybitnych lekarzy i pedagogów, dr Krawiec uzyskała tytuł specjalisty pediatrii oraz alergologii. W 2014 roku dr Krawiec obroniła pracę doktorską na temat bezpieczeństwa  miejscowych glikokortykosteroidów w astmie i nieżycie nosa, której promotorem był prof. Marek Kulus.

W 2016 roku dr Krawiec dołączyła do zespołu prof. Gideona Lacka w Klinice Alergologii Dziecięcej King’s College London, gdzie pracuje przy projektach badawczych poświęconych odczulaniu na orzeszki ziemne oraz przy kontynuacji słynnych badań LEAP i EAT. W ubiegłym roku dr Krawiec objęła prestiżowe stanowisko konsultanta alergologii dziecięcej w Szpitalu Św. Tomasza w Londynie, gdzie oprócz pacjentów z alergią pokarmową jej działalność skupia się wokół dzieci z nadwrażliwością na leki i pokrzywką przewlekłą.

Dr Krawiec jest oddana działalności dydaktycznej. Regularnie wykłada na konferencjach oraz pracuje przy organizacji Europejskiego Egzaminu z Alergologii pod auspicjami Europejskiej Akademii Alergologii.

MIEJSCE KONFERENCJI

Airport Hotel Okęcie****
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
(dawniej 17 Stycznia),
02-148 Warszawa

ORGANIZATOR

Pharma2pharma Sp. z o.o.
ul. Klaudyny 38/117
01-684 Warszawa
tel.: 22 254 86 95
www.pharma2pharma.pl
konferencje@pharma2pharma.pl